English

+90 (232) 388 44 14

info@meyrasaglik.com.tr

08:30 - 18:30

Pazartesi - Cuma

+90 (232) 388 44 14

info@meyrasaglik.com.tr

08:30 - 18:30

Pazartesi - Cuma

Kurumsal

Değerli ziyaretçimiz, Web sayfamız yenilenerek daha işlevsel bir tasarımla kullanımınıza sunulmuştur.

Güncellenen yeni yüzü ile web sayfamız hizmetinizdedir.

Pyrexar 2018 yılında da vites yükseltmeye devam ediyor..

Yeni bir yıla başlamanın heyecanıyla, paydaşlarımıza, klinisyenlerimize, araştırmacılarımıza

BSD-2000 3D / MR "Universal" Sistemini kullanıma sunduk.

Almanya/Münih Grosshardern Üniversitesi Hastanesi'nde ilk BSD-2000 3D / MR "Universal" Sistemini kullanıma sunduk. Bu yeni aplikatör hastalarımıza çok daha yüksek bir konfor ve kullanım kolaylığı getirdi.

Meyra Sağlık; 2010 yılında İzmir - Balçova ilçesinde faaliyetine başladı. Farklı dillerdeki anlamı "parıldayan yıldız" olan Şirketimizin hedefi; Türk Tıbbına yenilikçi tedavi modellerini kazandırarak, tüm iş süreçlerinin ulusal ve uluslararası standartlarda; sürekli en günceli arama ve paydaşlarımızın memnuniyetini sağlama ilkesiyle gerçekleştirmek; elde edilen yüksek kaliteli çıktılarla güvenilir bir şirket olmaktır.

Meyra Sağlık; şeffaf yönetim kuralları uygulayarak çalışanlarının yetki ve sorumluluk almalarını teşvik eder, takım ruhunun oluşmasında yol göstericilik yapar. Yüksek nitelikli çalışanlarımızın bireysel gelişimlerini "sürekli eğitim" yaklaşımı ile destekleyerek iş tatminini üst düzeyde tutmayı amaç edinir.

Tüm ilgili kanun, tebliğ ve yasal mevzuatlara uymanın ötesinde, sağlık sektöründe hizmet vermenin bilincinde olarak sektörün etiğine uymayı ve azami saygı göstermeyi taahhüt eder.

Meyra Sağlık; içinde bulunduğu medikal sektörde en yeni yaklaşımları, kalite sürekliliği prensipleriyle birlikte iş koluna uygular, ihtiyaç duyulan hizmetleri zamanında ve hatasız olarak yerine getirme adına tüm gücüyle çalışır.