English

+90 (232) 388 44 14

info@meyrasaglik.com.tr

08:30 - 18:30

Pazartesi - Cuma

+90 (232) 388 44 14

info@meyrasaglik.com.tr

08:30 - 18:30

Pazartesi - Cuma

Ürünlerimiz

Değerli ziyaretçimiz, Web sayfamız yenilenerek daha işlevsel bir tasarımla kullanımınıza sunulmuştur.

Güncellenen yeni yüzü ile web sayfamız hizmetinizdedir.

Pyrexar 2018 yılında da vites yükseltmeye devam ediyor..

Yeni bir yıla başlamanın heyecanıyla, paydaşlarımıza, klinisyenlerimize, araştırmacılarımıza

BSD-2000 3D / MR "Universal" Sistemini kullanıma sunduk.

Almanya/Münih Grosshardern Üniversitesi Hastanesi'nde ilk BSD-2000 3D / MR "Universal" Sistemini kullanıma sunduk. Bu yeni aplikatör hastalarımıza çok daha yüksek bir konfor ve kullanım kolaylığı getirdi.

BSD 2000 3D

Üç Boyutlu Hipertermi Üstün Hedefleme ve Optimal Sonuçları
BSD-2000 / 3D radyofrekans (RF) enerjisi uygulanarak katı tümörlerin derin bölgesel terapötik hipertermi hedeflenen sağlamaktadır. BSD-2000 / 3D bir güç kaynağı ve hastanın vücuduna çevreleyen birden anten dizisi kullanarak hastaya enerjiyi verir. Sigma Eye yirmi dört kutuplu anten hedeflenen tedavi yerde 3D enerji yakınlaşma maksimize.

BSD-2000 / 3D birden fazla güç kaynağından frekans, faz ve genlik ayar kullanılarak tümör bölgesine yönlendirilir optimize edilmiş bir ısıtma bölgesi temin etmek üzere dizayn edilmiştir. Elektromanyetik enerji, tümör bölgesinde spesifik olarak hedeflenebilir çünkü dinamik 3D kontrol ve ısıtmanın boyut, şekil, derinlik direksiyon ve konum ısıtma optimize sağlar. Odak aplikatör ısıtma bölgesini konumlandırma önemli ölçüde daha fazla özgürlük sistem operatörüne, uygulayıcının merkezinde sabit değildir. BSD 2000 / 3D hipertermi sistemi, özellikle sabit-ulaşılabilecek yerlerde tümörlerin tedavisi için tasarlanmıştır. Bu model şu anda ABD dışında satılan

3D Hipertermi Uygulamalı nasıl?
hastanın vücudunun hedefli tedavi alanı göz şeklinde bir aplikatör ile kapatılır. Faz ve amplitüd direksiyon aplikatör içinde ısıtma odak oluşturmak için kullanılır. 3D teknolojisi, hedeflenen ısıtma optimize etmek 12 RF güç kanalları tarafından tahrik edilen Sigma Eye 24 dipol anten kullanır. 24 dipoller sekiz antenlerin her üç halka olarak düzenlenmiştir. 12 giriş kanalının her birinde fazını ve büyüklüğünü değiştirmek suretiyle, operatör tümörde ısıtma geliştirmek ve hedef olmayan dokulardaki ısıtma azaltabilir.